Askøy

Stafetten er på Ravnanger Idrettspark

Følg stafetten på Facebook

Oppmøtested:
Rindadalsvegen 5310, Hauglandshella, Norge

Arrangementsdato:
25/05/2019
Arrangementet er over.

Oppmøtetidspunkt:
11:00

Stafetten starter:
12:00

Lag på denne stafetten

Finn laget ditt i listen og meld deg på.

Lukkede lag er ikke åpne for påmelding, disse er markert med .
Hvis du kjenner lagkapteinen kan du be dem om å legge deg til.

Lagnavn Lagkaptein Antall påmeldte
Team raringene!! Linnlet 1
Olsenbanden jr Andreas Marco Træet 5
Vestsiden-Askøy IL Jan Otto Solberg 15
Selecta AS – Pelican Rouge Yngve Lillestraum 13
Viviani Ronin eile 4
Blå Himmel Niklas 1
SuperKrefter Rhine Birkenes 17
Team Terje Vilde Oksnes Lunner 28
Team Steinar-Andre Karen-Tina Villanger 32
Erdal Ungdomsskole Helene Fluge 28
Raske shades Nora Søraa 21
Team Bjarne Glenn Lyngbø 40
Ome Regnskap Odd Magne Erichsen 26
Ola-banden Solgunn E. Knardal 35
Team Soltvedt Guro Soltvedt 24
Team Annbjørg Jan-Magnus Økland 16
Sarkomer Thorleif Berthelsen 6
Hildegunns Dupp til Pupp Astrid Aag 22
Team Irene Ingvild Sture 60
Team Onarheim / Bergesen Kim Andrè Bergesen 34
MESTERHUS ASKØY Erlend Sandøy 1
P0STEN Hege Dahle 26
Team ravnanger med venner Agata Ravnanger 1
HØNS PÅ FARTEN Cesilie Holsen 34
Askøy kommunestyre Askøy kommunestyre 48
Team Vonheim / Lyngbø / Hjartåker Maj-Bente Juvik Vonheim 187
Team Tore Elisabeth Solvi 17
RAUS Ravnanger Ungdomsskole Mona Christiansen Urdal 26
Ta en runde til Ursula Heggøy 24
Veteraner møter Veteran Daniel Viksund 1
Hanøy-Forum barnehage Irene Skråmestø 51
Utdanningsforbundet Askøy Frode Kåre Wollberg 26
The MasKohts Sølvi Folkedal 14
CancerKickers Frode Shox Knudsen 17
Team kutti Christian Arnesen 38
Team Torill Marianne Tveten 34
Nr1 Fitness Siv Rong 23
Team Knutsen Kristina Ravnanger 54
Ask barnehage Elise Mjelstad 27
Brannmenn mot kreft Martin Norgård Temre 1
Team Øyvind <3 Linn Axdal-Solli 27
Jakobsen Geir Jakobsen 36
Team Helge Runa Nygård 32
Sterke krefter Kristin Berg-Olsen 30
Spar Ask Anne Gry Tveit 10
Follese skole Rune Bråten 36
Team BDO Bergen Tone Merethe Raad 36
Team Kreftforeningen Vilde Marie Ytrehus Solemdal 13
Vi går med Lothepus Randi Sørum 12
Team 1A, Lindrende enhet Vivian Steinseide 56
Team Magnus Miriam Kalsås Olsen 58
Håp og Glede – Montebello Marianne G. Tveten 50
Meny ravnanger Marian søraa 16
FFF (Florvåg’s fjonge fruer) m.fl. Trude Berge Vereide 30
Torsdagsgjengen med Jørgen og Anton Siri Fondevik 30
Askøyturlag Dagmar Eriksen 8
Team Rebecca Rebecca Island 102
Team Godt og Blandet Anette Pedersen 17
Stjernelaget❤️ Monica Solberg 7
Ask friidrett Camilla Tjugum Søraa 34
Østsiden Askøy FK Geir Stølen 1
Team Irja Rebecca Lavik 17
Basic Fitness Ingrid Helen Marcussen 70
Bemanningsbyraaet / Qualified Professionals Mona Lavik 1
Team Rune Marita Åse 19
Team AdvisorWest skal løpes av Askøy Taekwon-Do klubb Andreas Waardal 32
Team T Helga B. Torgersen 21
Team Dagny Kristina Winger Kleppestø 15
24livsstilsenter Miriam Veivåg 38
Team Eriksen Britt Rasmussen Blixt 64
Team SuperRandi Randi Hansen 42
ZISTAS 2019 – Stronger Together Kathryn Fowles 151
Team Linda Torill Gildrenes 88
Team Birthe YNWA May Britt Juvsett 34
Sammen for Livet Camilla Hanuren 137
Hverdagsengler Jill-Hege Lavik 45
Super Jacobsen June Jacobsen 18
Team Kvasnes Camilla Kvasnes 41
Hetlevik Speiderne Monica Johansen 36
Team Heimdal Marianne Heimdal 24
Sammen er vi sterke Kristin Stølen 12
Askøyhallene KF Line Klevedal 5
Team HÅP Mona Øvrebø Pedersen 93

Antall lag: 83
Antall deltakere: 2722

Registrer nytt lag