Harstad

Stafetten er på Stangnes Idrettspark

Følg stafetten på Facebook

Oppmøtested:
Valanveien 2, 9409 Harstad, Norge

Arrangementsdato:
07/09/2019
Arrangementet er over.

Oppmøtetidspunkt:
11:00

Stafetten starter:
12:00

Lag på denne stafetten

Finn laget ditt i listen og meld deg på.

Lukkede lag er ikke åpne for påmelding, disse er markert med .
Hvis du kjenner lagkapteinen kan du be dem om å legge deg til.

Lagnavn Lagkaptein Antall påmeldte
Tjukkasgjengen Chapter Harstad Siv Malnes Sandberg 1
Tjukkasgjengen Chapter Harstad Siv Malnes Sandberg 1
Tjukkasgjengen Chapter Harstad Siv Malnes Sandberg 1
KAS Trude Brenna 14
Equinor New Energy Knut Vidar Larssen 26
Clarion Collection Hotel Arcticus Benny Jakobsen 16
Selecta Norway as Martin Johansen 2
Kilkamjentene – Supergirls:) Petter 20
Hjemmesykepleien Sentrum Runar Steinsvik 27
Team Bente – vi går for livet Aase Øverland 18
Harstad FrP Renathe Almås 12
Harstad håndballklubb Benedicte Haraldsdatter Ursin 16
Team CYFOR Dag Solberg 14
DNB Eivind Sletten 22
TRAFO HLK Bjørn Ludvigsen 10
Schjarts Engler Simen Loholt 37
FYSAK-Kvæfjord Mildrid Fagerli 1
Redningsselskapets sjøredningskorps Harstad Svein-Arild Arntsen 13
TINE SA Harstad Aase Øverland 19
Medkila Girlpower Line Anita Nermark 17
Carpe Diem Celine Kristiansen Welch 16
Sparebank68°Nord Line Isaksen 19
Rebekkalogene i Harstad. Tone Svenning 5
Team Amandus Astrid Mathiassen 11
FPLN Børge Nilsen 1
Oljedirektoratet Harstad Stig-Morten Knutsen 7
TEAM UNN HARSTAD Lisa Aarhuus 23
Vitamin Well Katarina Sollid 29
Gynkreftforeningen for Harstad og omegn Mona Høydahl 27
Harstad politiidrettslag Frode Hansen 21
Family Sports Club Johanne Bjørkås 48
Team Klubbholmen Olaf Sverre Olsen 22
Tunga rett i munnen Ingeborg Skjervum 23
L Lene Hesjevik 2
SpareBank 1 Nord-Norge Therese Eide 32
Vitalisklinikken Vitalisklinikken 6
Lindring(i)lag Vibeke Lillehaug 26
NSK Ship Design Torgeir Søreng Mørken 29
Harstad Arbeiderparti Kari-Anne Opsal 18
Advokatfirmaet Jørstad Siri Kjøren 6
Harstad Turlag Jørn Arild Thorvaldsen 10
Nr. 19 Ingrid Aadnesen 16
Aktiv Fysioterapi og Manuellterapi Anders Bråten 8
Tjeldsund Kickboxing klubb Nina Røberg 35
Team Harstad Høyre Håkon Vahl 9
Bergseng skole Ragnhild Johnsen 16
Team Eivik Mette Bruun 47
Psykiatritjenesten,Rop-tjenesten, FACT-team Anja Sandvik/Solveig Kaasen Jørgensen 18
Sæteråsen Tord Bergersen 4
Equinor seniorklubb, Harstad Ivar Dyring 9
Kreftforeningens Stafett for Livet Bente Fotland 7
Bil i Nord Harstad Bil i Nord Harstad 3
Friskliv i Kvæfjord Frisklivssentralen i Kvæfjord 1
Byggeklossen barnehage Marianne Kristensen 41
Team 6847 Trond Arne Liavik 16
Forsvarsbygg Harstad Jan-Andreas Fagerli 27
Fightere Troms Jan-Erik Winther 16
CrossFit Harstad Cathrine Rolness 120
KJK Bjørn Forthun 8
Team Kleiving Vebjørn Kleiving 27
Frisklivssentralen Harstad Dagrun Weines 33

Antall lag: 61
Antall deltakere: 1129

Registrer nytt lag