Karmøy

Stafetten er på Torvastad Idrettssenter

Følg stafetten på Facebook

Oppmøtested:
Hålandvegen 170, 4260 Torvastad, Norge

Arrangementsdato:
31/08/2019

Oppmøtetidspunkt:
11:00

Stafetten starter:
12:00

Lag på denne stafetten

Finn laget ditt i listen og meld deg på.

Lukkede lag er ikke åpne for påmelding, disse er markert med .
Hvis du kjenner lagkapteinen kan du be dem om å legge deg til.

Lagnavn Lagkaptein Antall påmeldte
Delta Haugalandet Elling Allendes 3
SangRia Vanja Trichkov 8
Åpent lag: Kreftforeningen Tonje Steen 2
Team Marlene Knutsen May Britt Vormestrand Ullensvang 48
EiendomsMegler1, Sr-Bank Vivian Steensnæs 1
HV på Haugalandet Ståle Roness 3
Slogmåkane Karl Johan Gundersen 1
Karmøy folkehøgskule Eli Karin Haaland 1
Team Rynkeby God Morgon Haugaland Jan Michael Leifsen 1
Tysværvåg barnehage Johanna a sharp 1
Torvastad Idrettslag ingolf steensnæs 1
Team Udland Oms Torill Johnsen 5
Tysvær kommune BIL Hege Marie Naley Paulsen 4
Team Stangeland ungdomsskole Martha Synnøve Håkonsen 2
Kirketunet barnehage Jorun Kristiansen 11
Espira Bjørgene Marie Røher Ripnes 6
Block Watne DK Haugesund Arne Jacob Owe 4
Helse Karmsund vgs Ragnhild Bjørkvik Galtung 1
Losje XX Haugesund Øyvind Naustvik 22
Team Utsira Katrine Klovning 29
Fam Fylkesnes og Friestad med venner hans kristian fylkesnes 7
Karmøy PPT Helge Pedersen 1
Gard skole Anne-Margrethe Frønsdal 24
Dormakaba Jens Petter Frønsdal 6
The Gunnigaga’s Ann Kristin Andreassen 10
Espira Dagny Jensen Eikemo 20
Rotary Kjerstin Oline Vedø 6
Torvastad helselag Leif Larsen 4
Team Fysio-Ergo Karmøy Hilde Frydvang 13
Karmøy Røde Kors John Melkvik 16
Team Karmøy Arbeiderparti `19 svanhild L. Andersen 1
Team Eriksen Kjersti Eriksen 26
Team Steinar Katrine Kirkhus 10
Team Sofie Marthe Eek Johannessen 31
Avaldsnes skole Siv Marit S. Tho 8
Håvikingane Monica Aksland Simonsen 4
Team Litlabjørgvegen Irene Thulin Holgersen 29
NØD-ETATENE Leon Dale 22
Team TSK Vidar Levinsen 26
Stillasgruppen Stillasgruppen 11
Haugegjengen Tove Falkeid 7
Team Risanger Ådnesen- SuperSimen Eva Risanger 29
Espira Litlasund eli reinertsen 17
Team Maraton Jan Helge Kristiansen 10
Mykje skole Anne Smistad Flemmen 14
Team SOL Gunnvor Thulin 21
Liestølklanen med venner Tony Liestøl 6
Karmøy Rådhus Beathe Andreassen 9
OPTIMERA MONTER Vegard Hereid 7
Mer enn Kreft! Monica Aasbø Søvik 25
Eide skole Trond Lindefjeld 13
Team Fagforbundet Tor Egil Nymann 16
Team Fastland Anita Smistad 2
Team Haugen – Blod, svette og tårer Sølvi Haugen 21
Team Lavendel Janne Størkersen 27
Team Johannessen Beth Kristin Johannessen 36
Team Rett og Vrangt Gry Øvrebø 62
Team Fraglene Linda Berg 6
Rossabø Runners & Walkers Camilla Natvig 23
Haugesund triathlon klubb Jorunn Hagesæther 9
O.Hansen & Sønner AS Anne K Hansen 20

Total: 809

Registrer nytt lag