Karmøy

Stafetten er på Torvastad Idrettssenter

Følg stafetten på Facebook

Oppmøtested:
Hålandvegen 170, 4260 Torvastad, Norge

Arrangementsdato:
31/08/2019
Arrangementet er over.

Oppmøtetidspunkt:
11:00

Stafetten starter:
12:00

Lag på denne stafetten

Finn laget ditt i listen og meld deg på.

Lukkede lag er ikke åpne for påmelding, disse er markert med .
Hvis du kjenner lagkapteinen kan du be dem om å legge deg til.

Lagnavn Lagkaptein Antall påmeldte
Rønning for life Frank Vea 6
Espira Østrem Ellen Karine Solvig 18
Team Anne Jenny Ann Lid 35
Haugaland Kraft Runar Areklett 25
Samayō Tone Bendiksen 1
Solstein Ellen Monteiro Storlien 38
Hydro Bjørn Nedreaas 13
SangRia Vanja Trichkov 18
Åpent lag: Kreftforeningen Tonje Steen 2
Team Marlene Knutsen May Britt Vormestrand Ullensvang 98
Slogmåkane Karl Johan Gundersen 1
Karmøy folkehøgskule Eli Karin Haaland 81
Team Rynkeby God Morgon Haugaland Jan Michael Leifsen 13
Tysværvåg barnehage Johanna a sharp 33
Torvastad Idrettslag ingolf steensnæs 3
Team Stangeland ungdomsskole Martha Synnøve Håkonsen 31
Kirketunet barnehage Jorun Kristiansen 16
Espira Bjørgene Lene Johnsen 13
Block Watne DK Haugesund Arne Jacob Owe 21
Helse Karmsund vgs Ragnhild Bjørkvik Galtung 43
Losje XX Haugesund Øyvind Naustvik 23
Team Utsira Katrine Klovning 52
Team Fylkesnes og Friestad hans kristian fylkesnes 39
Karmøy PPT Helge Pedersen 1
Gard skole Anne-Margrethe Frønsdal 32
The Gunnigaga’s Glenn Roger Mardal 23
Team Espira Dagny Jensen Eikemo 30
Rotary Kjerstin Oline Vedø 12
Torvastad helselag Leif Larsen 28
Team Fysio-Ergo Karmøy Hilde Frydvang 18
Karmøy Røde Kors John Melkvik 17
Team Karmøy Arbeiderparti `19 Svanhild L. Andersen 13
Team Eriksen Kjersti Eriksen 59
Team Sofie Marthe Eek Johannessen 45
Avaldsnes skole Siv Marit S. Tho 14
Team Litlabjørgvegen Irene Thulin Holgersen 23
NØD-ETATENE Leon Dale 44
Team TSK Vidar Levinsen 27
Stillasgruppen Stillasgruppen 5
Haugegjengen Tove Falkeid 11
Team Risanger Ådnesen- SuperSimen Eva Risanger 40
Espira Litlasund eli reinertsen 26
Mykje skole Anne Smistad Flemmen 27
Team SOL Gunnvor Thulin 20
Liestølklanen med venner Tony Liestøl 11
Karmøy Rådhus Beathe Andreassen 25
OPTIMERA MONTER Vegard Hereid 24
Mer enn Kreft! Monica Aasbø Søvik 41
Eide skole Trond Lindefjeld 36
Fagforbundet Tor Egil Nymann 21
Team Fastland Anita Smistad 24
Team Haugen – Blod, svette og tårer Sølvi Haugen 120
Team Lavendel Janne Størkersen 38
Team Johannessen Beth Kristin Johannessen 48
Team Rett og Vrangt Gry Øvrebø 73
Team Fraglene Linda Berg 14
Rossabø Runners & Walkers Camilla Natvig 31
Haugesund triathlon klubb Jorunn Hagesæther 45
O.Hansen & Sønner AS Anne K Hansen 42

Antall lag: 59
Antall deltakere: 1731

Registrer nytt lag