Ringsaker

Stafetten er på Sveum Idrettspark

Følg stafetten på Facebook

Oppmøtested:
Sveumvegen 2, 2380 Brumunddal, Norge

Arrangementsdato:
25/05/2019

Oppmøtetidspunkt:
11:00

Stafetten starter:
12:00

Lag på denne stafetten

Finn laget ditt i listen og meld deg på.

Lukkede lag er ikke åpne for påmelding, disse er markert med .
Hvis du kjenner lagkapteinen kan du be dem om å legge deg til.

Lagnavn Lagkaptein Antall påmeldte
Team Odd Sandnes Arne-Henrik Sandnes 6
Ruslegjengen Tor Arne Sigtbakken 6
Nes bo Iselin Rosenlund 13
Ringsaker KrF Oluf Maurud 18
Mattis Spar Kent Inge Jørgensen 28
BRUSK -Vi bryr øss Sigrid Røste 20
MOELVEN LANGMOEN AS Edgar Indsetviken 19
EiendomsMegler 1 Hedmark Eiendom Lars-Olav Lilleengen 14
Team Klimatjenester Trude Andersen 46
Mjøsski Odin Høie Vollum 14
RVT – Ringsaker vegg og takelementer AS Martin kampenhøy 1
Team Stranden Anders Stranden 16
Stafett for livet Ringsaker – åpent lag Inger Lise Granberg 2
Hjemmesykepleien/kort- og langtids Brumunddal Ingrid Nordbye Simensen og Vigdis Byenstuen 31
Team Støttehjul Jelena Drec 17
Ringsaker Arbeiderparti med gode venner Siv Mali Høyby 28
Veldre H.K. Runners Dag Svensrud Blystad 23
Team Fønix Brumunddal Irene Tollefsrud 46
Team Happy Feet Linda Løftingsmo 85
Team bestefar Hagelund Siw Hagelund 13
Hamar og Hedemarken Turistforening Anne Helga Melting 22
Stjernelaget Amalie Petersen Jevne 26
Team Mathilde Anne kurud 42
I.s.frisør Siri Sandbakken 54
Kirka Katrin Wiegmann 14
Mortens Kranservice Morten Svenmoen 54
Turgjengen95 Eva Nymoen Busterud 16
Kommunalmedisinsk senter Anne Andersen og Thea Eskerud 16
I Drøyeste Laget Vivi Smaaberg 19
Team Østerhagen Maren Granberg 44
Arve Hagen AS Pål Hagen 27
Selecta Pelican Rouge. Jim van Dijk 21
Tømmerli korttids/langtidsavd Vigdis Byenstuen 27
Brumunddal Turmarsjforening Anne Helene Grøholt 14
Labbetussene Kjersti Skaug 17
Team Pinnekjøtt Geir Olav Byenstuen 15
Team Bratberg Silje Gudahl 18
Gode Busser Tom Roger Bjørneseth 17
IKEA Ringsaker Nina Elisabeth Tollan 58
Lions Club Furnes Laila Sørlien 22
Veldre barnehage Lena Tollefsen 33
Mudo Gym Brumunddal / Mølla Storsenter Odd Alexander Grødahl 26
Apotek 1 Brumunddal Monica Engeskaug 14
Tjukkasgjengen Vibeke Braaten 21
Bakkehaugen Barnehage Eli Haugen 37
Hempa/vesleparken barnehage Inger kroken 1
Team Mortens Godstransport AS Morten Berg 40
Bjørkebo Mona Jorde Olsen 23
De Fjerne Slektningene Anne Marthe Tolvstad 40
Team Robert Marita Jonsdal 37
Brumunddal Sanitetsforening Unni Tollan 33
Ung Kreft Innlandet Ida Josefine 49
Team Stine Maren Framnes 33
Team Kai Jane Brobakken Jevne, Christina Elsrud Jevne, Emilie Elsrud Jevne 46
Team X-FIT Anders Bjerke 13
Team Montebellosenteret Veronica de Wit 39
Blanda Drops May Bakkehaug 37

Total: 1511

Registrer nytt lag